Isıtma & Soğutma Sistemlerinde 10 Yıllık Deneyim.

P.Tesi -C.Tesi: 09:00 - 18:00

24 Saat Garantili Servis

Sertifikalarımız

TSE Sertifikalı Servis Hizmeti

Telefon: 0262 331 15 69

İzmit / KOCAELİ

Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti

klima-modernizasyon-hizmeti

Klima Sistemlerinde Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, işletmelerin kullanım alanlarında sıcak hava ve yabancı cisimler (aşırı toz vs.) gibi birçok olumsuz koşullara maruz kalmaktadır. Bu etkenler klimalarda arızaya neden olmakta, bunun sonucunda da onarım ihtiyacı doğmaktadır.

Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, ihtiyacı duyulan klimalar Arkom Teknik https://www.arkomteknik.com.tr/ çalışanları tarafından yerinde yada atölyeye alınarak orijinal yedek parça ile tamiri yapılıp, işletmenize çalışır durumda teslim edilmektedir.

Tüm atölye revizyonu yapılan klimalarda %100 garantili orijinal yedek parça kullanılarak ve deneyimli teknikerlerimizin tecrübesi ile sorunsuz çalışır hale getirilerek yenilenmektedir. Arkom Teknik servis hizmetlerinde kullanılan tüm ekipmanlar TSE standartlarında kalibrasyona tabi tutulmaktadır. Böylece yapmış olduğumuz tamir onarım hizmetlerimizde tam ve kesin sonuca ulaşmaktayız.

Arkom teknik olarak klimaları revize ediyor, onlara yeni bir hayat veriyor ve sizi yeni klima maliyetinden kurtararak yıllarca çalışacak güvenilirlikte revize klimalar oluşturuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

2011 yılından itibaren kesintisiz klima servis hizmeti sunan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli’nin her semtine profesyonel kurumsal hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman, pratik çözümler sunabilen ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden servis personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendini geliştirmek için gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır