Isıtma & Soğutma Sistemlerinde 10 Yıllık Deneyim.

P.Tesi -C.Tesi: 09:00 - 18:00

24 Saat Garantili Servis

Sertifikalarımız

TSE Sertifikalı Servis Hizmeti

Telefon: 0262 331 15 69

İzmit / KOCAELİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Arkom Kombi Klima Teknik Servisi

Isıtma, soğutma sistemleri alanlarında, satış, montaj, bakım, onarım, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İlgili sektörlerde bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli İzmit bölgesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, Kocaeli genelindeki ısıtma, soğutma sistemleri sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Arkom Teknik, başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Kocaeli genelindeki kurumsal firmalara kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.
Enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği günümüz ekonomisinde, çevreye ve ekolojik dengeye duyarlı, verimli ve doğru projelendirilmiş yenilikçi sistem çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyaçlar çerçevesinde, tecrübeli ve bilgili kadrosu, değerleri, markaları ve stratejik hedefleri ile Arkom Teknik, sektördeki en kaliteli, en esnek ve en paylaşımcı çözüm ortaklığını sunmaktadır.

İklimlendirme' de Çözüm Ortağınız.

Profesyonel ve deneyimli teknisyen ekibiyle Arkom Teknik her zaman en doğru tamir ve onarım hizmetini almanızı sağlıyor.

Kocaeli’nin tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale sadece Arkom Teknik’de! 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, Arkom Teknik’te bir standart!

0262 331 15 69

Çalışma Saatlerimiz

P.Tesi- C.Tesi: 9:00 -18:30

10 Yıllık Sektörel Deneyim

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe (HVAC) 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli müşteri hizmetine inanıyoruz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermemiz için bize ihtiyacınız olduğunda buradayız.

Vizyonumuz

Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün hizmet anlayışında en etkili marka olmak için Arkom’u “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek.

Misyonumuz

Isıtma soğutma sistemleri pazarında servis ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı, çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.

.

Klima Bakımında Kampanya!

Alanında Uzman Klima Bakım Servisi

Kocaeli’nin tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale sadece Arkom Teknik Klima Servisinde! %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, Arkom Teknik’te bir standart!

Kombi Klima Teknik Servis

Duyuru ve Kampanyalarımızdan faydalanmak için kaydolun.