Isıtma & Soğutma Sistemlerinde 10 Yıllık Deneyim.

P.Tesi -C.Tesi: 09:00 - 18:00

24 Saat Garantili Servis

Sertifikalarımız

TSE Sertifikalı Servis Hizmeti

Telefon: 0262 331 15 69

İzmit / KOCAELİ

Klima Servisi

Klima Servisi

Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Arkom Teknik’in klima servis çözümlerinden yararlanın! Arkom teknik Kocaeli tüm ilçe ve semtlerinde uzman teknisyenleri ve yağın servis ağı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

kocaeli klima servisi

Klima Teknik Servisi

Kocaeli genelinde servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orjinal yedek parça ve aksesuar satışıyla Arkom Teknik her zaman yanınızda! Aynı Gün Servis, En İyi Fiyat garantisi, 10 yıllık sektörel deneyim.

klima teknik servis

Klima Onarım Servisi

Kullanmış olduğunuz klima model ve markası her ne olursa olsun zaman zaman arıza çıkarabilir ve onarım ihtiyacı gerekebilir. Arkom teknik olarak Kocaeli ilinde hem konutlarda hemde ticari alanlarda kullanı olan tüm klima modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Klima arızasının boyutuna göre Arkom teknik ekiplerimiz yerinde servis yada firma atölyesinde işlem ve uygulama yapmaktadır. Onarım hizmetleri için görev teknik ekiplerimiz alanında en yüksek tecrübeye sahip teknisyenlerden oluşmaktadır.

klima servis

Klima Bakım Servisi

Klima cihazlarınızdan yeterli performansı almak için belirli aralıklarla periyodik bakım yaptmanız önerilmektedir. Klima bakım hizmetlerinde uzun yıllardır Kocaeli ilçeleri ve semtlerinde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlar, Deneyimli teknik personeller ve Garantili, orijinal yedek parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

klima bakım

Klima Bakımında Kampanya!

Alanında Uzman Klima Bakım Servisi

Kocaeli’nin tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale sadece Arkom Teknik Klima Servisinde! %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, Arkom Teknik’te bir standart!