Isıtma & Soğutma Sistemlerinde 10 Yıllık Deneyim.

P.Tesi -C.Tesi: 09:00 - 18:00

24 Saat Garantili Servis

Sertifikalarımız

TSE Sertifikalı Servis Hizmeti

Telefon: 0262 331 15 69

İzmit / KOCAELİ

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

Montaj sonrası düzenli bakım ve arızalarınıza hızlı çözüm üretmek için varız.

Yaşam alanlarınızda kaliteli iklimlendirme koşullarını devam ettirmeniz için satış ve servis merkezimiz sizlere profesyonel VRF klima bakım desteği sağlıyor. Klimanızın sağlıksız koşullarından sizi kurtaracak, mevsim geçişlerini atlatmanızı sağlayacak, cihazınızdan daha çok verim ve performans almanızı sağlayacak VRF klima bakımınızı alanında uzman teknik ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

10 yıllık sektör deneyimimizin yanında Kocaeli genelinde servis ağımızla VRF klima bakım servisi olarak iklimlendirme sistemlerinizin sorunsuzca çalışması için yıl içerisinde gerekli olan periyodik bakımlarını yapıyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü performansıyla kullanmak kalıyor. En iyi VRF klima fiyatları ve bakım desteği için bizleri arayın.

Konforlu bir yaşam kalitesi için kullanmış olduğumuz iklimlendirme cihazlarının periyodik olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Klimalarda evaporatör ve kondenser serpantinlerinden gerçekleşen ısı transferlerini iyileştirmek, enerji kayıplarını en aza indirmek, ısıtma ve soğutma performanslarını maksimum hale getirmek, cihazların daha uzun ömürlü çalışmasını sağlamak ve klimanın sağlık açısından zararlarını ortadan kaldırmak amacıyla yapılan planlı çalışmalardır.
Klima bakımında periyodik olarak yapılması gereken kontroller;

Klima Bakımında Yapılanlar

* Evaporatör ve kondanserin özel kimyasal ve basınçlı su ile temizliği
* Klima gazı yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
* Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
* Tüm soket bağlantılarının kontrolü
* Drenaj tavası ve hattının temizliği
* Tüm fan pervanelerinin temizliği
* Klima titreşim ve ses kontrolü
* Estetik görüntü kontrolü

Bakım Ekibimizden Profesyonel ve Hızlı VRF Klima Bakımları!

Klima hastalıkları ve arızaları ile sizleri uğraştırmamak için periyodik bakımlarınızı özenle yapıyoruz. VRF klima bakım hizmetimizle Türkiye’nin her ilinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Klima bakım servisi teknisyenlerimizle hızlı ve güvenli destek sunuyoruz.

  • Sağlığa Dost Bakım Uygulamaları
  • Mekânlarınızda Sürekli Konfor
  • Uzun Ömürlü VRF Klimalar
  • Tasarruflu ve Verimli İklimlendirme

— 1 Comment —

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

2011 yılından itibaren kesintisiz klima servis hizmeti sunan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli’nin her semtine profesyonel kurumsal hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman, pratik çözümler sunabilen ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden servis personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendini geliştirmek için gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır