Isıtma & Soğutma Sistemlerinde 10 Yıllık Deneyim.

P.Tesi -C.Tesi: 09:00 - 18:00

24 Saat Garantili Servis

Sertifikalarımız

TSE Sertifikalı Servis Hizmeti

Telefon: 0262 331 15 69

İzmit / KOCAELİ

Arçelik Kaset Tipi Klima

Arçelik Klima Servisi

İzmit Arçelik Klima Tamir, Bakım ve Montaj Hizmetleri

Günümüzde küresel ısınmanın artmasıyla birlikte klima ihtiyacı duyan tüketici sayısı da hızla artmaktadır. İzmit Arçelik Klima Servisi artan tüketim ile birlikte klimaların bakım, tamir ve montaj hizmeti doğmaktadır. Arkom Isıtma Soğutma Sistemleri  İzmit Arçelik Klima Servisi olarak klima montajıklima tamiri, ve klima bakımı konularında hizmet vermektedir.

İzmit Arçelik Klima Servisi

İzmit Arçelik Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize dürüst, anlayışlı, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti kriterlerimiz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Klima montajı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız birçok kamu ve özel sektörde hizmet vermeye başlamış olup aranılan teknik servis organizasyonlarından biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Isıtma sistemleri konusundaki uzmanlığını klima servisi olarak devam ettirmek isteyen bizler başarılı olmak adına tüm süreçlerimizde müşteri mennuniyeti ilkesinden yola çıkarak hareket etmekteyiz. Ayrıca izmit arçelik klima servisi olarak da hizmet veren firmamızdan arçelik klimalarınız içinde hizmet talep edebilirsiniz.

Kapalı ortamlarda insanların daha rahat ve verimli bir şekilde hayatlarını sürdürmesi için gerekli olan sistemlerin montajı, bakımı ve tamiratı İzmit Arçelik Klima Servisi ile daha kolay yapılmaktadır. O yüzden İzmit bölgesinde iklimlendirme sistemlerinde en iyi servis konumunda bulunan İzmir Arçelik Klima servisi tüm yetkinliklerini çalışmalarına aktarmaktadır. Verimlilik ve yenilenebilir çalışma politikası ile müşterilerinin taleplerini dört dörtlük karşılar durumdadır. Servis çözümleriyle teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Kaliteli hizmetleri bulunduğu bölgede adından sıkça söz ettirmiştir. Çevre ve insan sağlığı odaklı politikaları klima alanında uygulamaya geçirmiştir.

İzmit Arçelik Klima Servisi teknolojinin tüm imkanlarını klima alanında uygulayarak profesyonel çözümlerle klima kullanıcılarını yanında olmayı sürdürmektedir. Montajda uyguladığı standartlar, bakımda gösterdiği hassasiyet, tamirattaki garanti işlemleri her zaman çalışma sektöründeki rakiplerine göre bir adım daha öne geçirmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

2011 yılından itibaren kesintisiz klima servis hizmeti sunan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli’nin her semtine profesyonel kurumsal hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman, pratik çözümler sunabilen ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden servis personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendini geliştirmek için gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır